Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0251 - 23 11 40
  • info@tijms.nl
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

  Ron Tijms
directeur
werkzaam:
ma/di/wo/do/vrij
 ron@tijms.nl
  Martine van Esch
hoofd binnendienst
werkzaam:
di ochtend/wo/do ochtend/vr ochtend
martine@tijms.nl
  Nancy van Gemeren-Davidson
schadebehandelaar

werkzaam:
ma/di/wo/do/vr allen tot 14.30 uur
nancy@tijms.nl
  Bart van der Zon
Assurantieadviseur   
werkzaam:
ma/wo/do/vr
bart@tijms.nl

 

 

 

Jessica Koek
administratief medewerkster
werkzaam:
ma/di/wo/do/vr 
jessica@tijms.nl 
  Marjolein van der Linde-Stikvoort
administratief medewerkster
werkzaam:
ma/di/do 
marjolein@tijms.nl 
 

 

Rick Dijkhuis
Assurantieadviseur

 

werkzaam:
ma/di/wo/do/vr

rick@tijms.nl